Atribuită
Cumpărare directă
MUNICIPIUL RESITA PIATA 1 DECEMBRIE 1918, NR.1A, RESITA,CARAS-SEVERIN CUI 3228764 Tip asigurare – Asigurarea de incendiu si alte riscuri Date despre asigurare/acoperiri : Suma asigurata Cladiri –SALA DE GIMNASTICA = 465.935 RON ( SALA DE GIMNASTICA) Cladire asigurata la valoarea reala. Riscuri asigurate: incendiu, trasnet, explozie, caderi de corpuri aeriene pe cladiri, cutremur, fenomene atmosferice, coliziune cu autovehicule, boom sonic, vandalism – pentru o sublimita de 150.000 RON apa de conducta si scurgeri din sprinklere si refulare – pentru o sublimita de 150.000 RON alunecare, prabusire de teren avarii la instalatii utilitati – pentru o sublimita de 150.000 RON fenomene electrice la instalatii electrice fixe aferente cladirii – pentru o sublimita de 150.000 RON fenomene naturale extreme inundatie si viitura Fransize: 1% din suma asigurata pentru fiecare bun asigurat pentru riscul de cutremur, 0% pentru celelalte riscuri 5% din dauna,minim 5.000 ron- pentru riscurile flexa Valabilitate – 12 LUNI Prima de asigurare – 260 RON Conditii de plata – INTEGRAL
- Număr anunț
- DA25353300
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL RESITA (CUI 3228764)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66513200-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 260 RON
- Valoare atribuită
- 260 RON
- Data publicării
- 24.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.