Atribuită Cumpărare directă

Descriere: Dispenser Esenia pentru prosoape pliate de hârtie este destinat dotării toaletelor cu trafic mediu de persoane și nivel de vandalism redus. Un dispenser economic și rezistent, care se va integra cu succes in toaletele profesionale cele mai diverse – din clădiri de birouri, restaurante, cabinete medicale, etc. Caracteristici: Dispenser pentru prosoape pliate de hârtie cu carcasă din plastic ABS, Ergonomic: design conceput special pentru un confort maxim în utilizare, Permite monitorizarea consumului, prin vizorul de nivel situat în partea de jos a dispenserului. Știi exact când produsul necesită reîncărcare, Montaj facil, prin prinderea în perete cu ajutorul șuruburilor, Ușor de întreținut și curățat – cu ajutorul unei lavete umede Caracteristici tehnice: Material: plastic ABS Culoare: alb Dimensiuni: 27 x 26 x 27 cm Capacitate: 400 porții Producător: Esenia VA RUGAM SA ACCEPTATI OFERTA CONFORM PRETULUI DE PE SITE LA PRETUL DE 35,55 LEI FARA TVA. MA INTERESEAZA DACA PRODUSUL IDENTIFICAT DE NOI SE FOLOSESTE HARTIE DE TIP -Z-

Număr anunț
DA25348960
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01144 (CUI 27367077)
Furnizor / câștigător
DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI 10716130)
Cod CPV
42933100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.488,50 RON
Valoare atribuită
2.488,50 RON
Data publicării
23.03.2020 00:00
Data finalizării
24.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.488,50 RON

din 2.488,50 RON estimat