Atribuită Cumpărare directă

cartofi 160.2k, morcovi 25.2 k, ceapa 30 k, usturoi 2.1 k, spanac 20 k, mere 20.25 k

Număr anunț
DA25347950
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL GHERLA (CUI 4349071)
Furnizor / câștigător
VERITAS SRL (CUI 11807023)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
798,84 RON
Valoare atribuită
798,84 RON
Data publicării
23.03.2020 00:00
Data finalizării
24.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

798,84 RON

din 798,84 RON estimat