Atribuită
Cumpărare directă
Primaria comunei Tuglui judetul Dolj, doreste achizitionarea a 20 de rafturi , dimensiunea de 180X90X40 , necesare pentru biblioteca din comuna; Achizitia este in concordanta cu programul anual de achizitii publice pe anul 2020 al UAT Tuglui; Pretul este de 104,97 lei/buc, iar valoarea totala a achizitiei pentru 20 bucati este de 2.099,40 lei fara TVA, suma la care se poate adauga TVA;
- Număr anunț
- DA25348681
- Autoritate contractantă
- COMUNA TUGLUI (CONSILIUL LOCAL TUGLUI DOLJ) (CUI 4553623)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 39152000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.099,40 RON
- Valoare atribuită
- 2.099,40 RON
- Data publicării
- 23.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.