Atribuită Cumpărare directă

CIPROFLOXACIN UM 2 MG/ML 100 ML - 4200 PUNGI Cutie x 10 pungi PVC x 100 ml. Punga din PVC plastifiat cu 2 tuburi conectoare laterale a cate 100 ml solutie perfuzabila introdusa fiecare in punga din folie de Al LIVRARE 24-48 ORE

Număr anunț
DA25348373
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC COLTEA (CUI 4192960)
Furnizor / câștigător
INFOMED FLUIDS SRL (CUI 16674718)
Cod CPV
33650000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.828 RON
Valoare atribuită
30.828 RON
Data publicării
23.03.2020 00:00
Data finalizării
24.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.828 RON

din 30.828 RON estimat