Atribuită Cumpărare directă

- fasa tifon 20cm x 10m - dimensiune fasa: 20 cm / 10 m - amidon si dextrine absente (fara culoare in violet sau maro la testare) - greutate specifica 22 -24 gr/mp, ph 6 - bumbac 100%, fir 40s - Indice de absortie: maxim 6 sec - Grosime fir 40x40 - Textura fesi tifon 24x20 - Indicele de albire peste 80% (indice optic) - PH neutru (nu interactioneaza cu pielea) - reziduri la ardere- 0,37% (norma admisa este de 0,4) - reziduu dizolvabil 0,24% (norma admisa 0,5%). - in conformitate cu Standardele Europene din Directiva CE 93/42. Specificatii suplimentare pe http://www.rovalmed.ro/produse.

Număr anunț
DA25351581
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC BALS (CUI 4394846)
Furnizor / câștigător
ROVAL MED SRL (CUI 14277070)
Cod CPV
33141113-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.430 RON
Valoare atribuită
6.430 RON
Data publicării
23.03.2020 00:00
Data finalizării
24.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.430 RON

din 6.430 RON estimat