Atribuită Cumpărare directă

SERVICIU DE REPARAŢII IMPRIMANTE ȘI UPS: IMPRIMANTĂ LEXMARK B2442DW + MANOPERĂ 1 BUC x 120,00 LEI FĂRĂ TVA/BUC RESPECTIV 142,80 LEI CU TVA, IMPRIMANTĂ CANON P2135 + MANOPERĂ 1 BUC x 320,34 LEI FĂRĂ TVA/BUC RESPECTIV 381,20 LEI CU TVA, UPS TRIPP-LITE RACKABIL + MANOPERĂ 1 BUC x 400,00 LEI FĂRĂ TVA/BUC RESPECTIV 476,60 LEI CU TVA,TOTAL ACHIZIȚIE 840,34 LEI FĂRĂ TVA RESPECTIV 1000,00 LEI CU TVA. ACHIZIȚIA INCLUDE LA TOTAL PREȚUL NECESAR EXECUTĂRII SERVICIULUI PROPRIU-ZIS.SERVICIUL PRESTAT TREBUIE SĂ FIE ÎN DEPLINĂ CONCORDANȚĂ CU SOLICITĂRILE FORMULATE ÎN ADRESA 2563220 DIN 23.03.2020 ,OFERTA DUMNEAVOASTRĂ CU NR.FN TRANSMISĂ ÎN DATA DE 23.03.2020 ŞI ÎNREGISTRATĂ CU NR.2563230 DIN 23.03.2020,CARACTERISTICI TEHNICE ANEXA NR 1 LA NR.2560501 DIN 11.03.2020 SI DEVIZUL DE REPARAŢII.ACHIZIŢIA ESTE NECESARĂ ÎN VEDEREA BUNEI DESFĂŞURĂRI A ACTIVITĂŢILOR SPECIFICE UNITĂŢII ÎN VEDEREA EFECTUĂRII REPARAŢIILOR NECESARE LA TEHNICA DE CALCUL MAI SUS MENȚIONATĂ.

Număr anunț
DA25348728
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN " MIRCEA CEL BATRAN " DAMBOVITA (CUI 4280000)
Furnizor / câștigător
FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
Cod CPV
50532000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
840,34 RON
Valoare atribuită
840,34 RON
Data publicării
23.03.2020 00:00
Data finalizării
23.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

840,34 RON

din 840,34 RON estimat