Atribuită Cumpărare directă

Rely+On™ Virkon™ - dezinfectant medical, curata si dezinfecteaza intr-un singur pas. Nu este toxic. Se foloseste pentru dezinfectia suprafetelor, echipamentelor si mobilierului in saloane, clinici, sectii de chirurgie, ATI, stomatologie si laboratoare din spitale. Se prezinta sub forma de pulbere in recipient de 5kg. ce se dizolva in apa. Solutia rezultata este eficienta impotriva a peste 200 de virusuri, bacterii si fungi. Aviz NOU nr. 4277BIO/02/12.24, valabil pana in 31.12.2024

Număr anunț
DA25347147
Autoritate contractantă
TURSIB S.A. (CUI 789401)
Furnizor / câștigător
MEDLINE INTERNATIONAL SRL (CUI 12777672)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.800 RON
Valoare atribuită
1.800 RON
Data publicării
23.03.2020 00:00
Data finalizării
23.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.800 RON

din 1.800 RON estimat