Atribuită Cumpărare directă

SERVICII LUNARE (01.04 - 31.12.2020) DE INTRETINERE SI REPARATII ECHIPAMENTE IT: IMPRIMANTE , MULTIFUNCTIONALE , CALCULATOARE , LAPTOPURI, CONFORM CAIET SARCINI.

Număr anunț
DA25347610
Autoritate contractantă
MUZEUL CIVILIZATIEI DACICE SI ROMANE (CUI 4521460)
Furnizor / câștigător
TOP TECH (CUI 2114184)
Cod CPV
50323000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.781,44 RON
Valoare atribuită
3.781,44 RON
Data publicării
23.03.2020 00:00
Data finalizării
24.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.781,44 RON

din 3.781,44 RON estimat