Atribuită Cumpărare directă

TOP HARTIE 20 buc X18,00 lei DOSAR PLASTIC 450buc x1 leu DOSAR PLIC 250X0,60 DOSAR SINA 300 X0.60 PERMANENT MARKER 12X4.50 PIX metalic 40 buc x3.50 lei PIX GEL NEGRU 20X7 EVIDENTATOR STABILO 30X4,70 TOP FOLIE DOCUMENT ( set 100buc) - 20X8,80 lei lei

Număr anunț
DA25351738
Autoritate contractantă
COMUNA ZARAND (CUI 3520130)
Furnizor / câștigător
SZEKELY CAMELIA ANISOARA "CAMYACT" ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 22772958)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.791 RON
Valoare atribuită
1.791 RON
Data publicării
23.03.2020 00:00
Data finalizării
24.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.791 RON

din 1.791 RON estimat