Atribuită Cumpărare directă

Sapun antiseptic pentru spalarea igienica a mainilor INDICATII: Produs pentru spalarea igienica a mainilor. MOD DE UTILIZARE: Se umezesc mâinile. Se pune o doza de 3 ml de Dermanios Scrub CG în palma(3 ml = 2 apasari de pompa). Se freaca mâinile timp de 30 secunde. Se clatesc bine mâinile si se usuca cu grija. COMPOZITIE CALITATIVA: Diclugonat de clorhexidina (nr. CAS 18472-51-0: 16 mg/g), excipienti DATE FIZICO-CHIMICE: ? Solutie incolora, limpede, foarte putin vâscoasa; ? PH aprox. 5 ? Densitate aprox. 1.0 ? Depozitare: între +5oC si +35o PROPRIETATI MICROBIOLOGICE DERMANIOS SCRUB CG este in conformitate cu normele standardelor europene: Bactericid: EN 1040, pr EN 13727, EN 1499 Levuricid: EN 1275, EN 1650 Virucid: BVDV (surogat HCV), Herpes virus, RSV Vaccinia virus – 3 min. (2 log) PRECAUTII LA UTILIZARE: Respectati instructiunile de folosire (conform Directivei 99/45/EC cu modificarile ulterioare). Inainte de utilizare cititi eticheta produsului. Produs de uz extern. A nu se inghitii. A nu se lasa la indemana copiilor. Evitati contactul cu ochii.

Număr anunț
DA25338479
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL ADJUD (CUI 4410690)
Furnizor / câștigător
SANTOMED IMPEX SRL (CUI 25115790)
Cod CPV
33631600-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.920 RON
Valoare atribuită
3.920 RON
Data publicării
20.03.2020 00:00
Data finalizării
23.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.920 RON

din 3.920 RON estimat