Atribuită Cumpărare directă

6984000008508 REDUCTIE 1"-3/4 ALAMA BUC 1.00*3.45 6984000117774 VAS DE EXPANSIUNE CU PICIOR 50 BUC 1.00*192.44

Număr anunț
DA25350476
Autoritate contractantă
Directia generala de asistenta sociala si protectia copilului Cluj (CUI 5013699)
Furnizor / câștigător
DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
Cod CPV
39715300-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
195,88 RON
Valoare atribuită
195,88 RON
Data publicării
23.03.2020 00:00
Data finalizării
24.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

195,88 RON

din 195,88 RON estimat