Atribuită Cumpărare directă

Sunt din folie de joasa densitate.Rezistenti la greutati mari.Suporta pana la 35kg de deseuri menajere.Ambalati la 100 buc pe bax.Grosime 50 mi Sectie UPU

Număr anunț
DA25350241
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Louis Turcanu (CUI 4548538)
Furnizor / câștigător
MONDOCHIM SRL (CUI 16851518)
Cod CPV
19640000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.350 RON
Valoare atribuită
1.350 RON
Data publicării
23.03.2020 00:00
Data finalizării
24.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.350 RON

din 1.350 RON estimat