Atribuită Cumpărare directă

Cartus laser CF410A Compatibil negru imp. Cartus laser CF411A Compatibil cyan imp Cartus laser CF412A Compatibil yellow imp. Cartus laser CF413A Compatibil magenta imp

Număr anunț
DA25348251
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
Furnizor / câștigător
COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
342,68 RON
Valoare atribuită
342,68 RON
Data publicării
23.03.2020 00:00
Data finalizării
24.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

342,68 RON

din 342,68 RON estimat