Atribuită Cumpărare directă

Servicii de curatenie pe o suprafaţă totală utilă de 200 mp (ocupată de hol, spaţii comune, scari şi bai) de la etajul III din imobilul situat în strada Dunarii, nr. 280, Alexandria, Teleorman, respectiv Centrul rezidential pentru persoane fara adapost. Programul de lucru in care urmeaza sa isi desfasoare activitatea personalul societatii prestatoare : o persoana, 4 ore/zi lucratoare, timp de o luna, intr-un interval orar ce se va conveni cu prestatorul. Operatiunile ce urmeaza a fi executate si frecventa acestora ,dupa caz: - aerisirea si odorizarea spatiilor : zilnic - aspirarea, curatarea, spalarea si dezinfectia pardoselilor din holul existent : zilnic - curatarea si dezinfectare grupurilor sanitare : zilnic - curatarea si dezinfectarea balustradelor, usilor, tocurilor acestora :zilnic - colectarea si depozitarea deseurilor in locurile special amenajate : zilnic - curatarea si igienizarea locurilor de depozitare a gunoiului :zilnic - curatarea si dezinfectarea cailor de acces in cladire :zilnic - inlocuirea produselor consumabile din grupurile sanitare :ori de cate ori este nevoie - alte activitati:la nevoie

Număr anunț
DA25358184
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA (CUI 13924429)
Furnizor / câștigător
TR ADMINISTRARE IMOBILE SRL (CUI 15691834)
Cod CPV
90910000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.400 RON
Valoare atribuită
1.400 RON
Data publicării
24.03.2020 00:00
Data finalizării
25.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.400 RON

din 1.400 RON estimat