Atribuită Cumpărare directă

COD INTERN 71625489 Material: bumbac Lungime (cm): 80 cm Latime (cm): 50 cm Model: bob de orez Destinatie: baie Culoare: alb PERSOANE DE CONTACT: Ioana Sandu - 0751 062 801 e-mail vanzari2@dnsbirotica.ro sau Vasile Dobrin 0726701902 e-mail comenzi@dnsbirotica.ro

Număr anunț
DA25361165
Autoritate contractantă
COMUNA PREJMER (CUI 4688701)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
39514100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.800 RON
Valoare atribuită
1.800 RON
Data publicării
24.03.2020 00:00
Data finalizării
25.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.800 RON

din 1.800 RON estimat