Atribuită Cumpărare directă

GC/GCV135,160 FILTRU AER pentru Honda HRX 537 pentru Zone Verzi conform referat 9036/18.03.2020

Număr anunț
DA25347394
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
Furnizor / câștigător
APF TRADE SRL (CUI 15196240)
Cod CPV
42514310-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
695,60 RON
Valoare atribuită
695,60 RON
Data publicării
23.03.2020 00:00
Data finalizării
24.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

695,60 RON

din 695,60 RON estimat