Atribuită Cumpărare directă

Poliția Locală a Municipiului Botoșani intenționează să achiziționeze un Pachet Asigurare de răspundere auto civilă (RCA) pentru auto: BT-03-KOV (autoturism Dacia, model Logan, an fabricație 2006, nr. de identificare UU1LSDAAH35643929, benzină, de culoare albastru, capacitate cilindrică 1390 cm3, 55 KW, serie motor UB93771) și pentru auto: BT-03-KOU (autoturism Dacia, model Logan, an fabricație 2006, nr. de identificare UU1LSDAAH35590934, benzină, de culoare albastru, capacitate cilindrică 1390 cm3, 55 KW, serie motor UB91699). Asigurarile actuale expira la data de 30.03.2020. Asigurarile vor fi incheiate de OPERATORUL ECONOMIC declarat castigator la Allianz Tiriac.

Număr anunț
DA25373642
Autoritate contractantă
POLITIA LOCALA A MUNICIPIULUI BOTOSANI (CUI 18418945)
Furnizor / câștigător
FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE (CUI 14785760)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
759 RON
Valoare atribuită
759 RON
Data publicării
26.03.2020 00:00
Data finalizării
26.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

759 RON

din 759 RON estimat