Atribuită Cumpărare directă

disc 230 - 50 buc cu 10.50 lei/buc disc 125*1 - 50 buc cu 5.46 lei/buc disc diamantat 230 - 5 buc cu 47.90 lei/buc disc asfalt - beton 450*25.4 - 2 buc cu 655.46 lei/buc

Număr anunț
DA25364063
Autoritate contractantă
COMPANIA AQUASERV S.A (CUI 10755074)
Furnizor / câștigător
MOLDVIOCOM SRL (CUI 5076190)
Cod CPV
37453300-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.348,42 RON
Valoare atribuită
2.348,42 RON
Data publicării
25.03.2020 00:00
Data finalizării
26.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.348,42 RON

din 2.348,42 RON estimat