Atribuită
Cumpărare directă
manusi unica fol 100/set 6buc + pronto lemn 750L buc+ saci fino 35L 1buc + saci menaj 35L 11buc + mr proper parchet 1L 1buc + ace regular 1L 2buc + rezerva clin 500ml 5buc + bref odorizant bile 4buc + perfex jumbo 2buc + prosop bucatarie 2buc + teo sapun lichid 2buc + fairy 400ml 2buc + domestos solutie 750ml 3buc + hartie igienica emeka 2buc + fino saci menaj 60L 1buc + fino saci menaj 20L 1buc + igienol dezinfectant 1L 1buc + neve monorola 80m 3buc + prosop bucatarie 3str 3buc + laveta paclan 5buc + manusi menaj 3buc + ace inalbitor 2L 3buc + ajax solutie geam 1buc + sapun lichid dove 1buc + dettol 500ml 3buc + hartie igienica familia 2buc + laveta umeda ana 3buc + dettol spray400ml 2buc
- Număr anunț
- DA25375150
- Autoritate contractantă
- OCOLUL SILVIC BRATCUTA RA (CUI 17023629)
- Furnizor / câștigător
- ROGESIL SRL (CUI 22004003)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 425,46 RON
- Valoare atribuită
- 425,46 RON
- Data publicării
- 26.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.