Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL CONTINE : 1. MEDSTAR MANUSI LATEX PP M (TALC)100 buc - 30 buc - 1buc / 21,83 lei ; 1. MEDSTAR MANUSI LATEX PP XL (TALC)100 buc - 29 buc - 1buc / 21,83 lei ; 1. MEDSTAR MANUSI LATEX PP L (TALC)100 buc - 30 buc - 1buc / 21,83 lei ; 4. MASCA PRAF AERO FFp3 CU VENTIL - 35 buc - 1buc/7,49 lei; 5. MEDSTAR MANUSI VINYL PP L (TALC)100 buc - 30 buc - 1buc / 21,00 lei
- Număr anunț
- DA25379462
- Autoritate contractantă
- SC SERVICII PUBLICE IASI SA (CUI 27277063)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
- Cod CPV
- 18424000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.835,02 RON
- Valoare atribuită
- 2.835,02 RON
- Data publicării
- 26.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.