Atribuită
Cumpărare directă
-Linii telefonice fixe: 18 servicii x 3 euro/serviciu = 54 euro/luna fara tva -Pachet minute nelimitat national fix si mobil/cont = 150 euro/luna fara tva -Pachet minute 100 min International Zona UE Retele Mobile/cont = 25 euro/luna fara tva. Total = 229 euro/luna fara tva. Curs euro = 4,85 lei. Abonament lunar = 1.110,65 lei fara tva. Durata = 9 luni, pentru perioada 01.04.2020-31.12.2020.
- Număr anunț
- DA25365004
- Autoritate contractantă
- TRIBUNALUL NEAMT (CUI 4145454)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
- Cod CPV
- 64211000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.995,85 RON
- Valoare atribuită
- 9.995,85 RON
- Data publicării
- 25.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.