Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de asigurare a autovehiculelor - Asigurari RCA pentru 5 autoturisme ale sediului Companiei Nationale a Uraniului (CNU) S.A. cu o valabilitate de 12 luni pentru fiecare autovehicul în parte in conformitate cu anuntul de publicitate SEAP ADV1135680 din 13.03.2020, a ofertei SC FAST BROKERS Broker de Asigurare - Reasigurare SRL din 19.03.2020, inregistrata cu nr. CNU 1867 din 20.03.2020, si a clarificarilor la oferta transmise in 24.03.2020, inregistrate cu nr. CNU 2038 din 25.03.2020. Procedura se finalizeaza cu comanda.
- Număr anunț
- DA25375132
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala a Uraniului - S.A. Bucuresti (CUI 10254529)
- Furnizor / câștigător
- FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE (CUI 14785760)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.028,81 RON
- Valoare atribuită
- 2.028,81 RON
- Data publicării
- 26.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.