Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de reparatie constand in :-D/M c.v.-480 ron; reparat c.v-1200 ron; inlocuit rulment roata-150 ron. Total manopera 1830 ron. Piese folosite : volanta- 1554.62 ron; set garnituiri -184.87 ron; set pinioane -1428.57 ron; sincron-378.15 ron; sincron -378.15 ron ; rulment- 403.36 ron ; rulment -268.91ron; grup cutie viteze -1218.49 ron; injector-1159.66 ron ; ulei 3buc-218.19 ron ; kit rulment roata -462.18 ron; rulment presiune -546.22 ron. Total piese 8201.37 ron.
- Număr anunț
- DA25382274
- Autoritate contractantă
- Centrul Român pentru Pregatirea si Perfectionarea Personalului din Transporturi Navale (CUI 15566688)
- Furnizor / câștigător
- G&G MOTORS SRL (CUI 22407120)
- Cod CPV
- 50110000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.031,37 RON
- Valoare atribuită
- 10.031,37 RON
- Data publicării
- 27.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.