Atribuită Cumpărare directă

Sampon cu functie de lubrifiere si curatare a periilor de spalare la instalatiile automate tip portal sau tunel destinate spalarii de autovehicule. Pregateste caroseria inainte de ceruire. Produs pre-ceara. Ambalat la bidon de 25kg. Ceara auto / aditiv pentru uscarea autovehiculelor la spalarea automata cu sisteme de spalare de tip portal sau tunel. Ambalat la bidon de 10kg Detergent auto special dedicat spalarilor grele. Poate fi utilizat cu succes in instalatiile automate tip portal sau tunel. Ambalat la bidon de plastic de 25 kg. Detergent concentrat de tip spuma activa, destinat in principiu pentru spalarea auto fara frecare. poate fi utilizat cu succes in instalatiile automate de tip portal sau tunel.

Număr anunț
DA25344230
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE PROTECTIE SI PAZA – U.M. 0149 F BUCURESTI (CUI 4283635)
Furnizor / câștigător
ADROM SERVICE CARWASH S.R.L. (CUI 29225370)
Cod CPV
39831200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.046,90 RON
Valoare atribuită
4.046,90 RON
Data publicării
23.03.2020 00:00
Data finalizării
25.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.046,90 RON

din 4.046,90 RON estimat