Atribuită Cumpărare directă

71091710 Masca chirurgicala masti chirurgicale unica folosinta cu trei 3 pliuri cu elastic 50 bucati / set

Număr anunț
DA25379221
Autoritate contractantă
Municipiul Sighisoara (CUI 5669309)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
33157100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.169 RON
Valoare atribuită
4.169 RON
Data publicării
26.03.2020 00:00
Data finalizării
27.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.169 RON

din 4.169 RON estimat