Atribuită Cumpărare directă

vopsea 3in1 = 1 buc, vopsea ideea alba 10l= 8 buc, vopsea alba 4l = 20 buc, lac 2,5l= 5 buc

Număr anunț
DA25370983
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Intretinere si Gospodarire Municipala Deva (CUI 14024964)
Furnizor / câștigător
HANELORE COMSIMEX SRL (CUI 5267077)
Cod CPV
44800000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.443,69 RON
Valoare atribuită
3.443,69 RON
Data publicării
25.03.2020 00:00
Data finalizării
26.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.443,69 RON

din 3.443,69 RON estimat