Atribuită Cumpărare directă

PACHET FORMULARE TIPIZATE EVALUARE ZILNICA A INGRIJIRILOR CONSEMNAREA MANEVRELOR INGR. SPECIFICE MATERIALE SANITARE UTILIZATE FISE TRATAMENT SITUATIA INGRIJIRILOR LA EXTERNARE SCALA NORTON/DOWNTON PLAN MOBILIZARE PACIENT PLAN INGRIJIRI SCORURI/SCALE MEDICI TINE LOC SI DE COMANDA.

Număr anunț
DA25369022
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE SFANTA MARIA VEDEA (CUI 4318385)
Furnizor / câștigător
SDM OFFICE GROUP SRL (CUI 18954722)
Cod CPV
22820000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.924 RON
Valoare atribuită
4.924 RON
Data publicării
25.03.2020 00:00
Data finalizării
26.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.924 RON

din 4.924 RON estimat