Atribuită Cumpărare directă

Pachet telefonie fixa conform caiet de sarcini atasat, pe baza de contract pentru perioada 01.05.2020-31.12.2020,cu posibilitatea de prelungire in perioada 01.01.2021-30.04.2021

Număr anunț
DA25392036
Autoritate contractantă
Institutul Cultural Roman (CUI 15726657)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
64211000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.040 RON
Valoare atribuită
23.040 RON
Data publicării
30.03.2020 00:00
Data finalizării
30.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.040 RON

din 23.040 RON estimat