Atribuită Cumpărare directă

POMPA DIRECTIE DEUTZ ZF LENKSYSTEME

Număr anunț
DA25385299
Autoritate contractantă
CT BUS S.A. (CUI 188390213601991)
Furnizor / câștigător
ROTRUCK PERFORMANCE SRL (CUI 23639837)
Cod CPV
42122000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.750 RON
Valoare atribuită
12.750 RON
Data publicării
27.03.2020 00:00
Data finalizării
30.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.750 RON

din 12.750 RON estimat