Atribuită Cumpărare directă

Serviciu de consultanta avand ca scop realizarea unui proiect pilot intr-un punct termic pentru gasirea de solutii privind producerea de energie termica prin utilizarea de surse regenerabile de energie (energie solara, energie geotermica, energie de biomasa etc)

Număr anunț
DA25374363
Autoritate contractantă
COMPANIA MUNICIPALA TERMOENERGETICA S.A. (CUI 41269473)
Furnizor / câștigător
STRATEGY & CONSULTING PHG S.R.L. (CUI 41953241)
Cod CPV
39715210-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
120.000 RON
Valoare atribuită
120.000 RON
Data publicării
26.03.2020 00:00
Data finalizării
27.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

120.000 RON

din 120.000 RON estimat