Atribuită Cumpărare directă

PACHET LEGUME CARTOFI ALBI RO.10KG BUC DOVLECEI TR KG CI MORCOVI RO 1KG C.I ARDEI IUTE ROSU TR KG CI CEAPA GALBENA AT KG CI VR ARDEI GRAS BIANCA TR KG C TELINA RO KG C.I VRAC LAMAI TR KG CI VRAC

Număr anunț
DA25382867
Autoritate contractantă
Complexul Cultural Sportiv Studentesc TEI (CUI 4340200)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15300000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
321,14 RON
Valoare atribuită
321,14 RON
Data publicării
27.03.2020 00:00
Data finalizării
31.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

321,14 RON

din 321,14 RON estimat