Atribuită Cumpărare directă

pachet produse papetarie: hartie xerox A4 top 15 x 13.45 hartie scris A4 top 1 x 14.71 pix gel buc 25 x 1.26 creion buc 4 x 0.84 corector banda buc 4 x 4.20 marker permanent buc 4 x 2.52 lipici buc 4 x 5.88 folii pvc top 2 x 8.40 dosar pvc buc 50 x 0.67 dosar sina carton buc 50 x 0.42 cutter buc 2 x 1.68 post-it buc 4 x 2.10 sfoara bumbac buc 1 x 5.04 capsator buc 2 x 13.45 agrafe 33mm cutie 3 x 1.51 agrafe 50mm cutie 2 x 2.52 plic C6 buc 100 x 0.084 capse 24/6 cutie 20 x 1.09 scotch 19x33mm buc 4 x 1.68 scotch 48x66mm buc 2 x 3.19 pix buc 20 x 0.84

Număr anunț
DA25403333
Autoritate contractantă
COMUNA CUZA VODA (CUI 16432269)
Furnizor / câștigător
INGA MED PRO SRL (CUI 15264574)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
486,55 RON
Valoare atribuită
486,55 RON
Data publicării
31.03.2020 00:00
Data finalizării
02.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

486,55 RON

din 486,55 RON estimat