Atribuită Cumpărare directă

Montura Nikon (compatibil DX si FX) Distanta focala 50mm (75mm pe DX) Diafragma cu 9 petale rotunjite Focalizare silentioasa SWM Nikon AF-S NIKKOR 50mm f/1.4G este un obiectiv fix compatibil cu ambele tipuri de senzor foto, FX (Full Frame) si DX (crop). Este un obiectiv foarte potrivit pentru fotografia de calatorie si de portret, oferind o foarte buna separare a subiectului de fundal. Nikon AF-S NIKKOR 50mm f/1.4G este un obiectiv fix luminos, compatibil cu toate DSLR-urile Nikon, atat Full Frame, cat si Crop. Diafragma rapida de f/1.4 permite fotografierea in conditii de lumina insuficienta si, totodata, ofera o excelenta separare a subiectului de fundal. Caliatea optica imbunatatita datorita tratamentelor utilizate, care imbunatatesc transmiterea luminii si reduc aberatiilor cromatice. Focalizarea este rapida si silentioasa, datorita motorului SWM. • Montura Nikon (compatibil DX si FX) • Distanta focala 50mm (75mm pe DX) • Diafragma cu 9 petale rotunjite • Focalizare silentioasa SWM.

Număr anunț
DA25386298
Autoritate contractantă
Centrul Judetean pentru Protectia Naturii si Salvamont (CUI 30124264)
Furnizor / câștigător
F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
Cod CPV
38651100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.915,96 RON
Valoare atribuită
1.915,96 RON
Data publicării
27.03.2020 00:00
Data finalizării
30.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.915,96 RON

din 1.915,96 RON estimat