Atribuită
Cumpărare directă
Sonde aspiratie cu valva, sterile. AMBALAJ INDIVIZIBIL: Cutie * 100 Buc. CARACTERISTICI TEHNICE • Vizibilitate la Raze-X. • Varf deschis. • Cu 2 ochi mari laterali. • Material: PVC, transparent. • Lungime: 50cm. • Cu marimi codificate pe culori. • Nepirogenic, netoxic. • Unica folosinta • Sterile, ambalate individual COD FR/CH AMBALARE YZ-SUC-08 FR/CH 8 - 50 buc YZ-SUC-10 FR/CH 10 - 50 buc YZ-SUC-12 FR/CH 12 - 50 buc YZ-SUC-14 FR/CH 14 - 50 buc YZ-SUC-16 FR/CH 16 - 50 buc YZ-SUC-18 FR/CH 18 - 50 buc YZ-SUC-20 FR/CH 20 - 50 buc Marcaj CE. Produsul este insotit de certificatul de calitate si ISO de la producator si SC Eprubeta Farm SRL.
- Număr anunț
- DA25403430
- Autoritate contractantă
- SPITAL ORASENESC TG LAPUS (CUI 3695247)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI 11171693)
- Cod CPV
- 33141641-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 247,50 RON
- Valoare atribuită
- 247,50 RON
- Data publicării
- 31.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.