Atribuită Cumpărare directă

Pachet măşti de protecţie de unică folosinţă cu trei pliuri cu elastic, certificate CE, 1000 bucăţi (20 cutii a 50 buc./cutie). OBS.: Operatorii economici care se află în situații potential generatoare de conflict de interese in sensul art. 59-60 din Legea 98/2016, vor refuza prezenta achiziție directă. Persoanele cu functii de decizie din cadrul autoritatii contractante sunt publicate pe site-ul:www.cjalba.ro

Număr anunț
DA25378550
Autoritate contractantă
UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.790 RON
Valoare atribuită
3.790 RON
Data publicării
26.03.2020 00:00
Data finalizării
27.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.790 RON

din 3.790 RON estimat