Atribuită
Cumpărare directă
1 Detartrant 1l buc 104,00 6,30 2 Detergent automat kg 400,00 4,77 3 Inalbitor rufe 2l buc 100,00 9,13 4 Rola hartie buc 16,00 11,12 5 Saci aspirator set 4,00 35,29 6 Saci menaj 35l set 96,00 3,01 7 Saci menaj 60l set 35,00 3,82 8 Sampon 500ml buc 192,00 1,53 9 Sapun lichid 500ml cu pompa buc 150,00 4,06 10 Sapun solid 90g buc 200,00 1,55
- Număr anunț
- DA25376062
- Autoritate contractantă
- Centrul de Recuperare si Reabilitare Neuropsihiatrica Calugareni (CUI 4322807)
- Furnizor / câștigător
- VICONSIT SRL (CUI 23067689)
- Cod CPV
- 39831200-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.430,70 RON
- Valoare atribuită
- 5.430,70 RON
- Data publicării
- 26.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.