Atribuită Cumpărare directă

saci menajeri negri; CAPACITATE: 35 litri; COMPOZIȚIE: HDPE; DIMENSIUNI: 50*70 cm; GREUTATE: 202 g/rolă; AMBALARE: 50 buc/rolă,

Număr anunț
DA25378363
Autoritate contractantă
PARCHETUL DE PE LANGA TRIBUNALUL ARGES (CUI 4318059)
Furnizor / câștigător
ADISON COMPANY SRL (CUI 14186656)
Cod CPV
19640000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
142,50 RON
Valoare atribuită
142,50 RON
Data publicării
26.03.2020 00:00
Data finalizării
27.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

142,50 RON

din 142,50 RON estimat