Atribuită
Cumpărare directă
Caracteristici generale Tip aparat: Aspirator cu sac; Aspirator multifunctional Aspirare: Umeda; Uscata Capacitate colectare: 17 l Putere: 1000 W Putere de aspirare: 200 W Tip alimentare: La retea Functii si tehnologii: Bara impotriva socurilor; Depozitare accesorii; Functie suflare aer; Maner detasabil; Recipient colectare din plastic; Sistem stationare pentru pauzele de aspirare Filtru Tip sac: Hartie Filtru HEPA: Nu Accesorii Accesorii: Duza rosturi; Filtru tip cartus; Sac filtru din hartie Specificatii tehnice Greutate (Kg): 5.5 Dimensiuni (W x D x H) mm: 388 x 340 x 503 Tensiune de alimentare: 220-240 V Culoare: Galben Lungime cablu alimentare: 4 m Garantie: 24 luni
- Număr anunț
- DA25387674
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR 1 IL CARAGIALE (CUI 29150359)
- Furnizor / câștigător
- FLANCO RETAIL SA (CUI 27698631)
- Cod CPV
- 39700000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 991,58 RON
- Valoare atribuită
- 991,58 RON
- Data publicării
- 29.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.