Atribuită
Cumpărare directă
1. teava patrata 50x50x3, 2. teava zn 11/4, 3. tabla zn 0.4, 4. cornier 20, 5. teava drept 40x20x2, 6. panou gard eco 2.5x1.5, 7. saiba plata 12, 8. burghiu 10x260, 9. roata roaba 3.5, 10. disc abr 125x1.6, 11. disc abr 230x1.9, 12. pop nit 4x12, 13. zavor cu arc, 14. balama sudabila fy 20, 15. electrozi sf 2.5, 16. electrozi sf 3.25, 17. electrozi sf 2, 18. disc abr 230x1.9, 19. disc abr 125x1.6, 20. surub 10x70, 21. piulita m10 zn, 22. diblu gips carton k wurth, 23. surub 6x25, 24. saiba plata 6, 25. piulita m6 zn, 26. colier plastic 3.6x300, 27. colier plastic 4.8x30, 28. surub torbant 8x60, 29. piulita m8 zn, 30. holsurub + diblu 8. 31. autofiletant 3.5x55 pm
- Număr anunț
- DA25381177
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI FAGARAS (CUI 4384419)
- Furnizor / câștigător
- SIRFA CON SRL (CUI 14493278)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.260,90 RON
- Valoare atribuită
- 1.260,90 RON
- Data publicării
- 27.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.