Atribuită Cumpărare directă

KOR NOTITE ADEZ 75X75MM/1,TRAFFIC H.COP A4 80 GR/CU, NOK DOSAR PP/10 BUC/120-1.

Număr anunț
DA25402959
Autoritate contractantă
R.A. "Administratia Zonei Libere Curtici - Arad (CUI 11961641)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
39263000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
175,68 RON
Valoare atribuită
175,68 RON
Data publicării
31.03.2020 00:00
Data finalizării
01.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

175,68 RON

din 175,68 RON estimat