Atribuită
Cumpărare directă
Pachet Cartuse de Toner originale TONER HP M750 BK 2 TONER HP M552 BK 2 TONER HP M552 M 2 TONER HP M552 Y 2 TONER HP M552 C 2 TONER LEXMARK MB2442 4 TONER OKI 853 BK 4 BELT UNIT OKI 853 1 TONER LEXMARK MX410 4 TONER MINOLTA C250 BK 2 TONER MINOLTA 8650 bk 1 TONER MINOLTA 8650 y 1 TONER MINOLTA 8650 M 1 TONER MINOLTA 8650 C 1
- Număr anunț
- DA25378669
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII-UNITATEA MILITARA 01829 (CUI 4266987)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.104,40 RON
- Valoare atribuită
- 17.104,40 RON
- Data publicării
- 26.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.