Atribuită Cumpărare directă

Halat Halate chirurgicale sterile Dublate Captusite / Intarite , PROSOP , dim. , L, XL , XXL Manusi examinare nesterile NITRIL nepudrate S= 40 CT,M=230, L=230

Număr anunț
DA25389362
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC VALENII DE MUNTE (CUI 2844200)
Furnizor / câștigător
ROVAL MED SRL (CUI 14277070)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.490 RON
Valoare atribuită
1.490 RON
Data publicării
30.03.2020 00:00
Data finalizării
31.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.490 RON

din 1.490 RON estimat