Atribuită
Cumpărare directă
1 Etanol (Alcool etilic absolut) Buc 20 1024.37 2 Apă HPLC Set 20 3252.94 3 Salicilat de sodiu Buc 10 773.95 4 Citrat trisodic dihidrat Buc 10 553.78 5 Nitroprusiat de sodiu Buc 10 3211.76 6 Hidroxid de sodiu Buc 20 1196.64 7 Dicloroisocianurat de sodiu dihidrat Buc 2 489.92 8 Clorură de amoniu Buc 14 1678.15 9 Hidroxid de potasiu Buc 25 501.68 10 Acid acetic glacial Buc 10 594.12 11 EDTA disodic dihidrat Buc 5 273.11 12 Azidă de sodiu Buc 10 756.30 13 Azotat de potasiu Buc 9 630.25 mai putin
- Număr anunț
- DA25392801
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara Cluj Napoca (CUI 4288381)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.936,97 RON
- Valoare atribuită
- 14.936,97 RON
- Data publicării
- 30.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.