Atribuită
Cumpărare directă
Otet si inlocuitori de otet (Rev.2) DESCRIERE: cartofi 130 kg x 2,75; ceapa 25 kg x 2,75; morcovi 5 kg x 2,75; oua 120 buc x 0,64;pulpe pui 80 kg x 6,88; telemea de vaca 5 kg x 13,76; aripi pui 30 kg x 7,8; carza alba 20 kg x 3,21,; iaurt danone 85 buc x 1,01; macrou 25 kg x 11,93; biscuiti 200 pac x 1.1; ciuperci taiate 24 borcane x 3,67; fasole congelata 9 kg x 7,8; mazare congelata 9 kg x 7,8
- Număr anunț
- DA25381934
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC "Alexandru Ioan Cuza (CUI 5756286)
- Furnizor / câștigător
- COSTELO SRL (CUI 3727047)
- Cod CPV
- 15871100-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.266,78 RON
- Valoare atribuită
- 2.266,78 RON
- Data publicării
- 27.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.