Atribuită Cumpărare directă

MOTOR FRANKLIN 4KW/380V/4+FISA = 4 Buc. ; MOTOR FRANKLIN 5KW+FIȘA DE LEGATURA = 4 BUC. ; Motor 7,5 kw Franklin Electric 380/4 cu fisa legatura = 2 Buc.

Număr anunț
DA25386623
Autoritate contractantă
AQUATIM S.A. Timisoara (CUI 3041480)
Furnizor / câștigător
RALDO ELECTRIC SRL (CUI 28421964)
Cod CPV
31110000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37.177,80 RON
Valoare atribuită
37.177,80 RON
Data publicării
27.03.2020 00:00
Data finalizării
30.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.177,80 RON

din 37.177,80 RON estimat