Atribuită Cumpărare directă

CF219A ( 19A ) CARTUS DRUM UNIT (12000 PAG) ORIGINAL HP LASERJET PRO M 102 M130 M132 M134

Număr anunț
DA25389892
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Galati (CUI 17094425)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
268,74 RON
Valoare atribuită
268,74 RON
Data publicării
30.03.2020 00:00
Data finalizării
31.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

268,74 RON

din 268,74 RON estimat