Atribuită Cumpărare directă

Masurare debite de doza si emitere Buletine de Doza de Arie - RX imagistica- pentu perioada 01.04.2020-31.12.2020 -cu posibilitate de prelungire, Masurare debite de doza in zonele controlate si in spatiile adiacente zonelor controlate si emitere Buletin de Verificare Periodica a Eficacitatii Ecranelor de Radioprotectie (Buletin de Doza de Arie - B.D.A.) pentru instalatii de radiologie medicala. Serviciile se vor presta cu conditia prezentarii de catre beneficiar a Autorizatiilor de Utilizare eliberate de CNCAN, in termen de valabilitate, pentru instalatiile in cauza si predarea catre prestator a unor foto-copii semnate de conformitate cu originalul. Prestarea serviciilor se face in baza unui document de tip: - contract semnat de ambele parti, sau - comanda scrisa ferma, emisa si semnata de beneficiar

Număr anunț
DA25396393
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC CUGIR (CUI 4331325)
Furnizor / câștigător
RADIOMED IMPEX SRL (CUI 17984504)
Cod CPV
90721600-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.665 RON
Valoare atribuită
1.665 RON
Data publicării
30.03.2020 00:00
Data finalizării
31.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.665 RON

din 1.665 RON estimat