Atribuită Cumpărare directă

Descriere Cantitate Pret Valoare Dispenser 500 ml SD 15E 50 112,00 lei 5.600,00 lei Hand Sanitizer Spray RS 15E 50 45,00 lei 2.250,00 lei

Număr anunț
DA25404816
Autoritate contractantă
Municipiul Sacele (CUI 4317649)
Furnizor / câștigător
JACOB TODAY SRL (CUI 25109101)
Cod CPV
33741300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.850 RON
Valoare atribuită
7.850 RON
Data publicării
31.03.2020 00:00
Data finalizării
01.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.850 RON

din 7.850 RON estimat