Atribuită Cumpărare directă

Servicii de remediere la echipamentele de personalizare carduri SCP 5600 seriile M10299, M10300 si M10301 RS-13279 si RS 13281

Număr anunț
DA25402821
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
Furnizor / câștigător
PRIMATEHNIC SERVICE SRL (CUI 14348324)
Cod CPV
71340000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.988,01 RON
Valoare atribuită
5.988,01 RON
Data publicării
31.03.2020 00:00
Data finalizării
01.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.988,01 RON

din 5.988,01 RON estimat